Nemovitosti ve Španělsku

02.05.2022

Kolikrát jste si během zimy posteskli, že se chcete přestěhovat do teplejších krajin? V dnešní době se dají snadno splnit přání a rozhodně nebudete litovat.

Teplý podzim bez chmurného počasí

Co říkáte na oblast, kde snad sluníčko svítí a hřeje po celý rok, jen pár měsíců si jednoduše odpočine? Myslíte si, že takové místo neexistuje? Poté jste na velkém omylu. Právě Andalusie je jedním ze sedmnácti autonomních společenství Španělska, kde slunce svítí skoro pořád. Nachází se na jihu Pyrenejského poloostrova, je omývána z jedné strany Středozemním mořem a ze strany druhé Atlantikem. Je zde neskutečně příjemný podzim, hlavně teplý, jelikož se jedná o nejteplejší místo Evropy. A tak není divu, že v říjnu je zde nádherných 25 °C. Také vám blesklo hlavou: "já chci k moři?" A věřte tomu, že vám v tom vůbec nic nebrání. Andalusie nabízí i další různé skvosty, historické památky a mnohé další, které obohatí váš život.

Dovolená nebo rovnou druhé bydlení

Žijeme v době, která nabízí skutečně víc, než bylo dříve vůbec možné. Není divu, že se v současné době objevil nárůst poptávky po novém bydlení, právě v této oblasti, a to až o 120 %. Je čím dál více lidí, kteří touží nejen po odpočinku, ale také sní o možnosti kdykoliv odjet na taková místa a užít si zde pohodu, sluníčko, teplo a moře. Naše společnost nabízí takovým zájemcům byty nebo domy v levnější kategorii, ale rovněž i luxusní nemovitosti. Soustředíme se na prodej nemovitostí v Andalusii, konkrétně oblasti Malaga, Estepona a Marbella

  • Byty i domy vybíráme ve spolupráci s ověřenými developery.
  • Projednáme s vámi nákup nemovitosti a navrhneme i další možné využití.
  • Můžete si nemovitost zakoupit jako rodinné sídlo a využít tak možnost prakticky neomezených možností vašeho pobytu v zahraničí.
  • Není problém zakoupit nemovitost jako investiční majetek pro další pronájem. My vám poradíme, jak získat co nejvíce z vaší nemovitosti.

Již nebudete muset toužebně snít a říkat "já chci k moři", ale jednoduše si budete moci kdykoliv udělat rodinný pobyt v jednom z nejteplejších a nejkrásnějších míst v Evropě. 

Nabídka nemovitostí 

Vytvořte si webové stránky zdarma!