Správa nemovitosti

Pomůžeme vám maximálně navýšit příjmy z pronájmu a návratnost vašich realitních investic


Přibližně 80% našich klientů si nemovitost v Andalusii pořizuje jako investici a následné využívání k rekreaci. Správu Vaší nemovitosti s Vámi projednáme a poradíme,jak využít měsíce, ve kterých byt nebo dům nevyužíváte a můžete ho tak pronajmout krátkodobě nebo na několik měsíců. 

Společnost Rincon property&Apartamentos Varadero se věnuje krátkodobým pronájmům přes osm let. Do našeho portfolia patří 13 apartmánů, 3 studia a jeden rodinný dům. O Vaší nemovitost se postaráme přímo my, případně spolupracující společnosti, která si sami developeři zakládájí a poskytují tak svým novým nájemníkům a rezidentům kompletní služby v této oblasti.

Služby Správy nemovitosti

Efektivní správa

Správcovská firma se postará o všechny provozní věci - o správu check-inů 24/7, o údržbu, úklid i 5* povlečení. S hosty se zvládne domluvit ve více než 10 jazycích

Nabídka nemovitosti

Správce nabízí nemovist v portfoliu svých klientů a také na největších prodejních platformách Booking.com, Airbnb a další

Odhad obsazenosti

Nemovitosti v naší správě mají průměrnou obsazenost 63% v roce. S výpočtem prodeje Vám samozřejmě pomůžeme

Optimalizace ceny pronájmu

Správce se stará o nastavení cen, sledování svátku a příležitostí pro navýšení  a optimalizaci cen a prezentaci cenových nabídek.

Profesionální fotografie

Vaší nemovitost ve spolupráci s deveoperem nafotí profesionál a Vaše nabídka tak bude na prodejních kanálech vynikat. Kvalitní fotografie jsou jako výkladní skříň obchodu. Fotografie tvoří 70% rezervací.

Konzultace a naše zkušenost

Poradíme vám, jaké změny provést, aby Vaše nemovitost dosáhla prodejních výsledků. Cílem pronájmu není jen zaplacená níkladů,ale hlavně výdělek.


Kontaktujte nás

Ja chci k mori

San Juan 39, Cala del Moral

+420 607 263 128

poradce@jachcikmori.cz

@bydleniumore

© 2012-2024 Rincon Property. San Juan 39, Cala del Moral 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Jazyky
Vytvořte si webové stránky zdarma!