Proč si vybrat život v Andalusii ?

05.04.2022

NEJLEPŠÍM MÍSTEM NA SVĚTĚ PRO ŽIVOT JE PODLE TELEGRAFU ANDALUSIE: 

Toto označení bylo Andalusii uděleno (před několika lety) jako součást britské publikace The Telegraph, seznamu jejích 20 nejlepších míst, kde můžete žít skvělý život. 

Před Paříží, Francií, Parmou, Itálií a karibským rájem si místo na špici vysloužilo jižní Španělsko. Klima, kuchyně, vřelost místních obyvatel, kultura a dědictví, to vše byly uvedeny jako hlavní body v hodnocení britských novin, které jej označilo za jedno z nejlepších míst na světě pro život na světě.

Víme to všechno z první ruky, a tak jsme shromáždili pár nejlepších důvodů, proč nazývat Andalusii domovem. 

Architektura je jen jedním z vrcholů uvedených v článku Telegraph. Maurské rysy, typické bílé domy a domky, které jsou posety horami regionu, jsou oblíbené pro návštěvníky všech typů. Pokud chcete zachytit pohled na tyto nádherné příklady architektury regionu, stačí se projít ulicemi Mijas v Malaze nebo vesničkami Costa del Luz v Cádizu, mezi mnoha dalšími kouty Andalusie. Chcete-li si užít maurský vzduch, nic nepřekoná Frigiliana nebo El Borge, které se také nacházejí v provincii Malaga, zatímco Córdoba nebo Sevilla jsou domovem vil v regionu. To vše je výsledkem bohaté kulturní směsi této oblasti.

Dalším lákadlem oblasti jsou pláže, rozprostírající se nad Středozemním mořem a Atlantským oceánem. 

Začneme-li naši trasu na východě, pobřeží Almerie je jako záblesk ráje. The Telegraph poukazuje na to, že pláže jsou důležitou součástí požadavku provincie na dobrý život. Po pobřeží Středozemního moře najdete pobřeží Costa del Sol s vynikajícími plážemi a dostupnými službami. Mezitím není daleko Atlantik s divokými písečnými plážemi Cádiz a Huelva, které nabízejí krajiny, které zůstanou navždy vryty do vašich vzpomínek. Podnebí Andalusie je jedním z nejcharakterističtějších aspektů regionu. Slunce svítí po většinu roku, což podněcuje lidi k tomu, aby co nejlépe využívali život na ulici, což charakterizuje radost ze života v jižním Španělsku. Příjemné zimní teploty a chladný vánek v létě vybízejí k výletům na pláž, kde si můžete zaplavat nebo kouzlit ve stínu blízkého stromu, což podtrhuje bohatství místního života. Místní klima poskytuje vynikající příležitost užít si pohodlný život, užívat si všech možností a organizovaných aktivit, které region nabízí. Není divu, že Torrox v provincii Málaga má certifikaci nejlepšího klimatu v Evropě.

A to je naše Andalusie. My ti žijeme více jak 8 let a věřte nám, splnili jsme si sen. Můžete také a my Vám v tom rádi pomůžeme. 

Radek, Luděk a Iveta

Fotogalerie

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Kolikrát jste si během zimy posteskli, že se chcete přestěhovat do teplejších krajin? V dnešní době se dají snadno splnit přání a rozhodně nebudete litovat.

Proč se vyplatí koupit nemovitost v rámci developerského projektu ve Španělsku? A my nabízíme pouze ověřené developerské projekty

© 2012-2024 Rincon Property. San Juan 39, Cala del Moral 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Jazyky
Vytvořte si webové stránky zdarma!